2020 yil 25-29 sentyabr kuni Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktabga 2020/2021 o‘quv yili uchun 5-9 sinflarga o‘quvchilar qabul qilish uchun onlayn imtihon jarayonlarining 1-bosqich o‘tkazilgandi.  Birinch bosqich onlayn test imtihonlari  natijalari e’lon qilindi.
Batafsil natijalar bilan https://ictschool.uz/1-bosqich-natijalari     yoki  www.ictschool.uzrasmiy orqali tanishib chiqishingiz mumkin.
2020 yil 25-29 sentyabr kuni Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktabga 2020/2021 o‘quv yili uchun 5-9 sinflarga o‘quvchilar qabul qilish uchun onlayn imtihon jarayonlarining 1-bosqich o‘tkazildi.
Imtihonlardan muvaffaqiyatli o‘tgan o‘quvchilar joriy yilning 5-7 oktyabr kunlari ikkinchi bosqichda  Zoom dasturi orqali onlayn suhbatda ishtirok etadilar.

• Объявлены результаты первого этапа онлайн тестовых экзаменов в Специализированную ИКТ-школу имени Мухаммада ал-Хоразмий
02.10.2020
25-29 сентября 2020 года прошел первый этап онлайн-экзаменов в 5-9 классы  Специализированной школы по углубленному изучению предметов направления информационно-коммуникационных технологий имени Мухаммада ал-Хоразмий на  2020/2021 учебный год. Были объявлены результаты тестовых экзаменов.
Подробно ознакомиться с результатами можно по следующей ссылке
https://ictschool.uz/1-bosqich-natijalari, или на официальном веб-сайте школы: www.ictschool.uz.
25-29 сентября 2020 года прошел первый этап онлайн-экзаменов в 5-9 классы  Специализированной школы по углубленному изучению предметов направления информационно-коммуникационных технологий имени Мухаммада ал-Хоразмий на  2020/2021 учебный год.
Успешно прошедшие экзаменационное испытание ученики на втором этапе проходят онлайн-собеседование, который состоится 5-7 октября с использованием программы ZOOM.
Онлайн-собеседование для учеников 5-х классов пройдет 5 октября, для 6-7-х классов – 6 октября, для 8-9-х классов – 7 октября.