• Andijonda AKT xizmatlaridan foydalanishda muammolarga duch kelayotgan bo‘lsangiz yoki sohani rivojlantirish bo‘yicha takliflaringiz bo‘lsa, sayyor qabulga tashrif buyuring
Andijonda AKT sohasida jismoniy va yuridik shaxslar tomonidan kelib tushayotgan murojaatlarni o‘rganish, muammoli masalalarni joyida bartaraf etish choralarini ko‘rib chiqish bo‘yicha Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vaziri  Sh. Shermatov hamda vazirlikning  viloyatdagi  korxona va tashkilotlari rahbarlari ishtirokida 2022-yil 29-aprel kuni soat 15:00 da fuqarolar bilan ochiq sayyor qabul o‘tkaziladi.
Shu munosabat bilan Sizda axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalari xizmatlaridan foydalanishda muammolar va o‘zingizni qiziqtirgan savollar bo‘lsa, sayyor qabulga tashrif buyurishingiz so‘raladi.

• Если у вас возникают проблемы при пользовании ИКТ-услугами в Андижане, или у вас есть предложения по развитию отрасли, то вы можете посетить выездной прием
В городе Андижан 29 апреля 2022 года, в 15:00 запланировано проведение открытого выездного приема с участием Министра по развитию информационных технологий и коммуникаций Ш. Шерматова и руководителей подведомственных предприятий и организаций в Наманганской области с целью изучения обращений юридических и физических и разрешения проблемных вопросов лиц в сфере информационно-коммуникационных технологий.
В связи с этим, если у вас есть проблемы и интересующие вас вопросы в рамках пользования услугами в сфере информационно-коммуникационных технологий, то посетите выездной прием.