• “Time management — natija va samaradorlik kafolati” maxsus o‘quv kursi tashkil etildi
O‘zbekiston Respublikasi axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligi rahbarlari va xodimlari uchun “Time management – natija va samaradorlik kafolati” maxsus o‘quv kursi o‘tkazildi.
Unda vazirlikning rahbar va xodimlari ishtirok etdi.
Ushbu “Time management – vaqtni boshqarish” kurslari tinglovchilarga vaqt resurslardan samarali foydalanish, vaqtni to‘g‘ri taqsimlash va tezkor rejalashtirish, shuningdek, har bir xodimning samaradorligini oshirish imkonini beradi.
Maxsus o‘quv kursi davomida muvaffaqiyatli ishtirok etgan rahbar-xodimlar vazirlikning maxsus sertifikatlari bilan taqdirlandi.

• Состоялся специальный обучающий курс «Тайм-менеджмент – гарантия результата и эффективности»
Проведен специальный обучающий курс «Тайм-менеджмент – гарантия результата и эффективности» для руководителей и сотрудников Министерства по развитию информационных технологий и коммуникаций Республики Узбекистан.
В нем приняли участие руководители и сотрудники министерства.
Данные курсы «Управление временем» позволяют слушателям эффективно использовать временные ресурсы, правильно распределять время и быстро планировать, а также повышать эффективность работы каждого сотрудника.
Руководители и сотрудники, успешно прошедшие специальный курс обучения, были награждены специальными сертификатами министерства.